Duyuru ve Etkinlikler

II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair), 5-9 Eylül 2017, Kayseri, Türkiye

Untitled Document

 

 


Etkinlik Adı

II. Ulusal Metot Fuarı (National Tool Fair)

Etkinlik  Şehir / Ülkesi

Kayseri, Türkiye

Etkinlik Tarihleri

5-9 Eylül 2017

Son Başvuru Tarihi

15 Ağustos 2017

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

40

Etkinlik Dili

Türkçe

Hibe Desteği

Aşağıdaki bilgiler yurt dışında gerçekleşen Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamındaki eğitim etkinlikleri hakkında bilgi almanız nedeniyle verilmektedir. TCA etkinliklerine başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. 

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların  ekonomik sınıf yolculuk masrafları (Kayseri ili dışından katılan katılımcıların) ve 5 Eylül 2017 akşamından 9 Eylül sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız İçin

tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

  • Tarihler: 01 – 08 Ağu, 2017
http://bit.ly/2vikHP3