Duyuru ve Etkinlikler

Towards Collaborative Practice 2018 - Forum on the environmental dimension of social entrepreneurship Seminar/ Conference, 27 Kasım-1 Aralık 2018, Budapeşte, Macaristan

Untitled Document

 


Etkinlik Adı

Towards Collaborative Practice 2018 - Forum on the environmental dimension of social entrepreneurship Seminar/ Conference

 

Etkinlik Şehir / Ülkesi

Budapeşte, Macaristan

Etkinlik Tarihleri

27 Kasım- 1 Aralık 2018

Son Başvuru Tarihi

16 Eylül 2018

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

10

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. 

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir.

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız İçin

tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

  • Tarihler: 27 Haz – 16 Eyl, 2018
http://bit.ly/2tE205K