Haberler

Erasmus+ 30. Yıl Kampanyası Mart Ayı Özeti

Erasmus+’ın 30. Yılında, Programa yönelik farkındalığın artırılması, faydalarının ve kazanımlarının daha geniş kitlelerce paylaşılması için Mart ayı boyunca çeşitli çalışmalar yürüttük.

Bu çalışmalar kapsamında, sizden gelen Erasmus+ hikayeleri ve yerelde Erasmus+’ın 30. Yılını kutlamak için gerçekleştirilen etkinliklerin duyurusunu paylaştık. Mart ayında yapılan etkinlikleri ve sizden gelen hikayeleri görmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Paylaşımlarıyla Erasmus+ 30. Yıl kampanyasına katılan yararlanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Erasmus+ Programı ile  Avrupa çapında kazandığınız becerilerin daha kolay ve açık bir şekilde anlaşılmasını sağlamak ve kariyerinizi belirlemenizde faydalı olacak “EUROPASS” belgeriyle ilgili bilgi ve yönlendirmeleri de Mart ayı içinde sizlerle paylaştık. Europass belgeleriyle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Mart ayı içinde ayrıca Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde AB Türkiye Delegasyonu temsilcileri, çok sayıda yabancı misyon temsilcisi, yükseköğretim kurumlarının temsilcileri, Erasmus öğrencileri ve basın mensuplarının katılımıyla Türkiye’de Erasmus+ etkinliğini gerçekleştirdik. Etkinliğe ilişkin haber, fotoğraf ve videolara buradan ulaşabilirsiniz. "Benim de bir Erasmus+ hikayem var" diyorsanız buradan bizimle paylaşabilirsiniz.  

/ulusalajans

 

04 Nisan 2017 Salı
http://bit.ly/2nzZhVY