Haberler

2018/R2 Erasmus+ Gençlik Programı Projeleri Başvuru Sonuçları

2018/R2 Erasmus+ Gençlik Programı Projeleri Başvuru Sonuçları

Değerli Başvuru Sahipleri,

2018/R2 Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği, Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar ve Ana Eylem 3 Politika Reformuna Destek-Yapılandırılmış Diyalog proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Söz konusu dönemde tüm eylemler için toplam 651 başvurudan 132 başvuru desteklenmiştir.

İlan edilen hibe miktarları azami miktarlar olup gerekli durumlarda Başkanlığımız sözleşme aşamasında proje hibesinde revizyon yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Proje sonuçlarına ilişkin bildirimler, önümüzdeki günlerde başvuru sahibi kurumlara gönderilecektir.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı olarak Erasmus+ Gençlik Programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, bu vesile ile başarılı projeleri kutlar, hibe desteği alamayan kurum ve kuruluşlarımızın yeni dönemde yeni projelerini bekleriz. 

EK-1: Ana Eylem 1 KA105 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri Kabul Listesi  (PROJE NUMARASINA GÖRE SIRALIDIR.)


EK-2:
Ana Eylem 1 KA105 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri Yedek Listesi (PUANA GÖRE ve AYNI PUAN ALAN PROJELER ARASINDA HİBE BAKIMINDAN KÜÇÜKTEN BÜYÜĞE SIRALIDIR.)


EK-3:
Ana Eylem 1 KA125 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Gönüllülük Projeleri Kabul Listesi (PROJE NUMARASINA GÖRE SIRALIDIR.)   

EK-4: Ana Eylem 1 KA125 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Gönüllülük Projeleri Yedek Listesi (PUANA GÖRE ve AYNI PUAN ALAN PROJELER ARASINDA HİBE BAKIMINDAN KÜÇÜKTEN BÜYÜĞE SIRALIDIR.)

EK-5: Ana Eylem 2 KA205 Stratejik Ortaklıklar Projeleri Kabul Listesi (PROJE NUMARASINA GÖRE SIRALIDIR.)  

EK-6: Ana Eylem 2 KA205 Stratejik Ortaklıklar Projeleri Yedek Listesi (PUANA GÖRE ve AYNI PUAN ALAN PROJELER ARASINDA HİBE BAKIMINDAN KÜÇÜKTEN BÜYÜĞE SIRALIDIR.)

EK-7: Ana Eylem 3 KA347 Yapılandırılmış Diyalog Projeleri Kabul Listesi (PROJE NUMARASINA GÖRE SIRALIDIR.)

EK-8: Ana Eylem 3 KA347 Yapılandırılmış Diyalog Projeleri Yedek Listesi (PUANA GÖRE ve AYNI PUAN ALAN PROJELER ARASINDA HİBE BAKIMINDAN KÜÇÜKTEN BÜYÜĞE SIRALIDIR.)

Proje Başvuru Sonuçlarına İlişkin Duyuru

26 Ekim 2018 Cuma
http://bit.ly/2SorArl