2011 Avrupa Dil Ödülü

Merkez Başkanlığımız Hayatboyu Öğrenme Programı Leonardo da Vinci Koordinatörlüğü tarafından yürütülen Avrupa Dil Ödülü Faaliyeti kapsamında 2011 Teklif Yılı için 73 başvuru alınmıştır.

"Avrupa Dil Ödülü Ulusal Jürisi" tarafından başvuru formu üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda 28 başvuru yerinde izleme ve değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Değerlendirme süreci sonucunda 10 başvuru Avrupa Dil Ödülü almaya hak kazanmıştır. 6 kuruma da Teşvik Belgesi verilmesi uygun görülmüştür.

Ödül Töreni 26 Eylül 2011 tarihinde düzenlenecektir. Kurumlara toplantı ile ilgili detaylı bildirim daha sonra yapılacaktır.

Tüm başvuru sahiplerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür eder ödül alan kurumları kutlarız.

Avrupa Dil Ödülü Teklif Çağrısı Dönemi

2011 Yılı Teklif Çağrısı döneminde Avrupa Dil Ödülü Faaliyeti kapsamında Merkez Başkanlığımıza sunulmuş olan toplam 73 adet proje Ön Değerlendirme sürecini geçerek İçerik ve Kalite Değerlendirmesi sürecine alınmıştır. İçerik ve Kalite Değerlendirmesi süreci 29.04.2011 tarihinde tamamlanmıştır. Bu değerlendirme sonucunda,Yerinde İzleme ve Değerlendirme (Saha Ziyareti) sürecine kalan projeler ve Ziyaret Tarihleri Ekte verilmiştir.

İlgili Linkler ve Dökümanlar

Avrupa Dil Ödülü Almaya Hak Kazanan Kurumlar

Teşvik Belgesi Almaya Hak Kazanan Kurumlar

Ziyaret Edilecek Projeler Listesi

Proje Destek Toplantıları

Başvuru Formu