Erasmus+ Programı Tüm Haberleri

ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi Bilgilendirme ve Destek Toplantısı

Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2018 olan “Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi”  başvuruları kapsamında proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza Akreditasyon belgesi hakkında detaylı bilgi vermek, başvuru formu doldurma konusunda teknik destek sağlamak üzere 17 Nisan 2018 Salı günü 14:30-16:30 saatleri arasında Başkanlığımız binasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.

Akreditasyon Belgesi için;

Başvuracak kurum/kuruluş 2007-2013 Hayatboyu Öğrenme Programı ve/veya Erasmus+ Programı döneminde en az üç Mesleki Eğitim Hareketlilik projesini koordinatör kurum olarak tamamlamış olmalı ve bu üç projenin bütçe kullanma oranı ortalama %80 olmalıdır.

Katılmak isteyenlerin, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 05 Nisan 2018 tarihine kadar sisteme yüklemesi gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere e-posta yolu ile davet mesajı gönderilecek olup ayrıca resmi yazı yazılmayacaktır.

Katılımcıların seyahat ve iaşe-ibate masrafları kendilerine aittir.

Toplantıda sadece Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi başvuruları ve başvuru formunun doldurulması konusunda destek verilecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız

Toplantı Yeri: Türkiye Ulusal Ajansı, Mevlana Bulvarı No: 181 Balgat – Ankara

Sorularınız için;

elif.kutay@ua.gov.tr
berken.murat@ua.gov.tr

20 Mart 2018 Salı
http://bit.ly/2G0ejmf