Gençlik Programı Duyuru ve Etkinlikleri

Insightrainer, Creatrainer!! A Long Term Creative Learning Process for Trainers Part IV: Product Jam, 21-26 Ocak 2019, Ankara, Türkiye

Untitled Document

 

 


Etkinlik Adı

Insightrainer, Creatrainer!! A Long Term Creative Learning Process for Trainers Part IV: Product Jam

Etkinlik  Şehir / Ülkesi

Ankara, Türkiye

Etkinlik Tarihleri

21-26 Ocak 2019

Son Başvuru Tarihi

16 Aralık 2018

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

6

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Aşağıdaki bilgiler yurt dışında gerçekleşen Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamındaki eğitim etkinlikleri hakkında bilgi almanız nedeniyle verilmektedir. TCA etkinliklerine başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. 

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir.Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların  ekonomik sınıf yolculuk masrafları (Ankara ili dışından katılan katılımcıların) ve 21 Ocak 2019 akşamından 26 Ocak 2019 sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız İçin

tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

  • Tarihler: 06 – 16 Ara, 2018
http://bit.ly/2Ps6SEg