Gençlik Programı Duyuru ve Etkinlikleri

ATOQ IS - Advanced Training on Quality in Iceland 29 Ekim-3 Kasım 2019, İzlanda

Untitled Document

 


Etkinlik Adı  

ATOQ IS - Advanced Training on Quality in Iceland 29 Ekim-3 Kasım 2019, İzlanda

   Şehir / Ülkesi

İzlanda

Etkinlik Tarihleri

29 Ekim-3 Kasım 2019

Son Başvuru Tarihi

16 Haziran 2019

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

2

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. 

Nasıl Başvurulur?

1.Bireysel kullanıcı hesabı açınız:https://turna.ua.gov.tr/turna/public/Kayit.jsp
2.Bu sayfadan bireysel kullanıcı hesabınıza giriniz.
3. Açılan başvuru işlemleri sayfasında bulunan Eğitim Listesi'ne tıklayınız.
4.Başvuru yapacağınız eğitimin üzerine sağ tıklayarak eğitim katılımcı formunu doldurunuz.Doldurduktan sonra kaydet'e basınız.
5.Son olarak "Başvuru Yapmak için Tıklayınız" linkine basınız.Otomatik olarak sizi başvuru yapmak istediğiniz eğitimin sayfasına yönlendirecektir.

Genel Bilgi Notu:

Dil Belgesi:
TCA etkinliklerinde eğitim dili İngilizce olduğundan, etkinliklere aktif katılımın sağlanabilmesi ve etkinlikten  azami düzeyde yararlanılabilmesi için başvuru sahiplerinin en az YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu amaçla, https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf 
linkinde bulunan dil belgelerinden en azından birini sağlayan başvuru sahipleri  tercih sıralamasında öncelikli olacaklardır.

 

  • Bu belgelerde herhangi bir yıl şartı aranmayacaktır.
  • Üniversitelerin İngilizce Dil Bilimi/ Amerikan veya İngiliz Dili ve Edebiyatı / İngilizce dil öğretmenliği mezunları ile tüm eğitimini (%100) İngilizce olarak almış katılımcı adaylarının diplomalarını ibraz etmeleri durumunda dil belgesi sunmalarına gerek bulunmamaktadır.
Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir.

Başvuru Öncesinde bilinmesi gereken hususlar

Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri (TCA)

Sorularınız İçin

tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

  • Tarihler: 09 May – 16 Haz, 2019
http://bit.ly/3083GnI