Yetişkin Eğitimi Programı Duyuru ve Etkinlikleri

Yetişkin Eğitimi Programı Proje Destek OturumlarıPROJE DESTEK OTURUMLARI

Erasmus+ Yetişkin Eğitim Programı

Son başvuru tarihi 30 Nisan 2014 olan “Stratejik Ortaklıklar” için proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza başvuru formu doldurma konusunda teknik destek vermek üzere bir “Proje Destek Oturumları” serisine başlıyoruz.

Başkanlığımız uzmanlarınca 4-11-18 ve 25 Nisan 2014 tarihleri arasında 4 gün boyunca 14.00-17.00 saatleri arasında Başkanlığımız binasında, başvuru formu doldurma konusunda danışmanlık hizmeti verilecektir.

Proje başvuru formunu doldurma aşamasına gelmiş olan potansiyel yararlanıcılarımızı, projelerin sayısı ve daha da önemlisi kalitesini artırmaya dönük olarak gerçekleşecek bu oturumlarımıza davet ediyoruz. Katılmak isteyenlerden, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunun doldurulup sisteme yüklemesi beklenecektir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere davet mesajı gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT: Oturumlara sadece proje hazırlama aşamasında olanlar katılacağı için, Erasmus+ ve Yetişkin Eğitim Programı hakkında bilgilendirme yapılmayacaktır.

Bu oturumlara katılamayacak olanlar için de, online bilgilendirme ve soru cevaplama hizmetimiz olacaktır. 

Katılım başvuru formu için lütfen tıklayınız.
  • Tarihler: 31 Mar – 30 Nis, 2014
http://bit.ly/1LeeNPl