Tüm Programların Haberleri

ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi Bilgilendirme ve Destek Toplantısı

Bu yıl ikinci defa uygulanacak ve son başvuru tarihi 19 Mayıs 2015 olan “ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi”  başvuruları kapsamında proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza Akreditasyon belgesi hakkında detaylı bilgi vermek, başvuru formu doldurma konusunda teknik destek sağlamak üzere bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. 7 Nisan 2016 Perşembe günü 14:00-17:00 saatleri arasında Başkanlığımız binasında gerçekleşecek toplantıda Akreditasyon Belgesi hakkında uzmanlarımızca danışmanlık hizmeti verilecektir. Akreditasyon Belgesi için gerekli şartları taşıyarak (Başvuracak kurum/kuruluş 2007-2013 Hayatboyu Öğrenme Programı ve/veya Erasmus+ Programı döneminde en az üç Mesleki Eğitim Hareketlilik projesi tamamlamış olmalı ve bu üç projenin bütçe kullanma oranı ortalama %80 olmalıdır) başvuru formunu doldurma aşamasına gelmiş olan potansiyel yararlanıcılarımızı, başvurularının kalitesini artırmaya dönük olarak gerçekleşecek bu toplantımıza davet ediyoruz.

Katılmak isteyenlerin, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurup sisteme yüklemesi gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere e-posta yolu ile davet mesajı gönderilecek olup ayrıca resmi yazı yazılmayacaktır.

Katılımcıların seyahat ve iaşe-ibate masrafları kendilerine aittir.

Toplantıda sadece ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi başvuruları ve başvuru formunun doldurulması konusunda destek verilecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız

Oturumun Yeri: Türkiye Ulusal Ajansı, Mevlana Bulvarı No: 181 Balgat – Ankara (1. Kat Konferans Salonu)

Sorularınız için

Fatma.Sumer@ua.gov.tr

23 Mart 2016 Çarşamba
http://bit.ly/1VET2xR