Tüm Programların Haberleri

ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi Bilgilendirme ve Destek Toplantısı

Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2017 olan “ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi”  başvuruları kapsamında proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza Akreditasyon belgesi hakkında detaylı bilgi vermek, başvuru formu doldurma konusunda teknik destek sağlamak üzere 5 Mayıs 2017 Cuma günü 14:00-17:00 saatleri arasında Başkanlığımız binasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.

Akreditasyon Belgesi için;

  • Başvuracak kurum/kuruluş 2007-2013 Hayatboyu Öğrenme Programı ve/veya Erasmus+ Programı döneminde en az üç Mesleki Eğitim Hareketlilik projesini koordinatör kurum olarak tamamlamış olmalı ve
  • bu üç projenin bütçe kullanma oranı ortalama %80 olmalıdır.

Katılmak isteyenlerin, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 28 Nisan 2017 tarihine kadar sisteme yüklemesi gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere e-posta yolu ile davet mesajı gönderilecek olup ayrıca resmi yazı yazılmayacaktır.

Katılımcıların seyahat ve iaşe-ibate masrafları kendilerine aittir.

Toplantıda sadece ERASMUS+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi başvuruları ve başvuru formunun doldurulması konusunda destek verilecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız

Toplantı Yeri: Türkiye Ulusal Ajansı, Mevlana Bulvarı No: 181 Balgat – Ankara

Sorularınız için;

Elif.kutay@ua.gov.tr

Berken.murat@ua.gov.tr

Başvuru tarihi sona ermiştir.

14 Nisan 2017 Cuma
http://bit.ly/2p3Vk1e