PERSONEL ALIM YAZILI SINAV SONUÇLARI VE SÖZLÜ SINAVA HAK KAZANAN ADAYLAR

Türkiye Ulusal Ajansı Personel Alım Sınavı kapsamında 5 Haziran 2021 tarihinde Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezince gerçekleştirilen yazılı sınav sorularına ilişkin itirazların değerlendirilmesi tamamlanmıştır. Buna göre aşağıda bilgileri yer alan soruların İPTAL edilmesine karar verilmiştir.

 

Uzman Yardımcılığı (Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler) A Kitapçığı 6.soru,

 

Uzman Yardımcılığı ortak sorularından A kitapçığındaki 89. Soru (Avukatlık alanında ise A kitapçığı 53.soru),

 

Uzman Yardımcılığı ortak sorulardan A kitapçığındaki 98. Soru (Avukatlık alanında ise A kitapçığı 74.soru),

 

Sorulara yapılan itirazların değerlendirilmesi neticesinde oluşan sözlü sınava kazanan adaylara ait listeler aşağıda yer almaktadır.

 

1.Grup (Ekonomi-Maliye) Uzman Yardımcılığı

2.Grup (Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler) Uzman Yardımcılığı

3.Grup (Hukuk) Uzman Yardımcılığı

4.Grup (Bilişim) Uzman Yardımcılığı

5.Grup (İletişim) Uzman Yardımcılığı

Avukatlık

Büro Görevlisi (*)

Sekreterlik (**)

 

(*) Son sıradaki aday ile aynı puana sahip adaylar sözlü sınava çağırıldığından Büro Görevlisi pozisyonu için 72 aday sözlü sınava girmeye hak kazanmıştır.

(**) Son sıradaki aday ile aynı puana sahip adaylar sözlü sınava çağırıldığından Sekreterlik pozisyonu için 27 aday sözlü sınava girmeye hak kazanmıştır.

 

Adaylarımız yazılı sınav sonuçlarına http://gaziodm.gazi.edu.tr adresinden erişim sağlayabileceklerdir. Yazılı sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar 21-25 Haziran 2021 tarihleri arasında https://odeme.gazi.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numarası girilerek 40 TL sınav sonuçlarına itiraz ücretini banka/kredi kartı ile ödenmesinin ardından https://basvuru.gazi.edu.tr/itiraz adresinden online olarak yapılacaktır. (Havale, EFT veya diğer yollarla yapılan ödemeler ve ilgili alanların eksik olduğu, talebin açıklanmadığı, üniversiteye faks, e-posta ve/veya diğer biçimlerde ulaştırılan formlar ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar işleme alınmayacaktır.)