img-fluid

Thematic seminar "Active Bodies = Active Minds. How to Infuse Erasmus+ Projects with Physical Activity"

Etkinliğin Adı

Thematic seminar "Active Bodies = Active Minds. How to Infuse Erasmus+ Projects with Physical Activity"

Şehir/Ülke

Vilnius / Litvanya

Etkinlik Tarihleri

6 Eylül-9 Eylül 2024 

Son Başvuru Tarihi

17 Mayıs 2024

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

3

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Erasmus+ Programı Eğitim ve İş Birliği Faaliyetleri (TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masraflarının %95’i kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekler ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. Katılımcıların tüm etkinliğe katılımı zorunludur.

 

Başvurunun Özgünlüğü

 

Giderek artan bir biçimde yapay zeka uygulamaları ile doldurulan başvuru formları ile karşılaşılmaktadır. İlgili başvuruların tespiti ile geçersiz sayılmaktadır.

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Eğitim ve İş Birliği Faaliyetleri

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin içeriği, hedefleri ve hedef kitlesini öğrenmek için aşağıdaki başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Lütfen hedef kitleye uygunsanız başvuru yapınız.

Bu etkinlik; Erasmus+ Programı’nın eski veya mevcut yararlınıcı kurum temsilcileri ile tüm eğitim kademelerinden temsilcilere yöneliktir.

Başvuru Adresi

https://salto-et.net/events/show/LT01_0626_THO_2024

 

Sorularınız için

 

tca-egitim@ua.gov.tr