Yasal Uyarı Metni

Bu internet sitesi, Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Erasmus+ ve ESC projeleri kapsamında Türkiye'de program yürütücüsü olarak faaliyet gösteren Türkiye Ulusal Ajansı'nın resmî internet sitesidir. Bu sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmakta olup Türkiye Ulusal Ajansı sitede sunulan bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğunu garanti etmez. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin kullanımı sonucu doğabilecek doğrudan veya dolaylı herhangi bir zarardan Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu değildir.

 

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler (yazı, logo, doküman, resim, görüntü, grafik, fotoğraf, video, müzik vb.) Türkiye Ulusal Ajansı’na ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Bu hakların ihlal edilmesi durumunda Türkiye Ulusal Ajansı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuatta yer alan hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması için yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

 

Bu internet sitesinde yer alan içerikler Türkiye Ulusal Ajansı’nın yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez veya başka bir lisana çevrilemez. İnternet sitesinde yer alan içeriklerin kullanımı kişisel kullanım ve/veya bilgi edinme amacı ile sınırlı olup söz konusu içerikler ticari amaçlarla kullanılamaz. Kişisel kullanım, Türkiye Ulusal Ajansı’nın meşru menfaatlerine haklı bir sebep olmadan zarar veremez ya da eserden normal yararlanmaya aykırı olamaz. İnternet sitesindeki içerikler tamamı ya da bir kısmı değiştirilmek veya telif hakkına ilişkin ibareler silinmek suretiyle kullanılamaz. İnternet sitesindeki içerikler ancak söz konusu içeriğin Türkiye Ulusal Ajansı tarafından sağlandığı belirtilerek uygun bir atıfta bulunulması şartıyla kullanılabilir.

 

Bu internet sitesi, kullanıcıları diğer internet sitelerine yönlendirebilecek bağlantılar içerebilir. Söz konusu bağlantılar sadece kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Bağlantı verilen diğer sitelerin içeriği, güvenilirliği veya gizlilik politikaları hakkında Türkiye Ulusal Ajansı'nın herhangi bir kontrolü veya sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Bu internet sitesinde sunulan içeriklerin tamamı ya da bir kısmı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından önceden bildirim yapılmaksızın güncellenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir.

 

Bu internet sitesini ziyaret edenler yukarıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Türkiye Ulusal Ajansı söz konusu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bu internet sitesinde yer alan Avrupa Komisyonu’na ait dokümanların yeniden kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen inceleyiniz: Commission Decision of 12 December 2011 on the reuse of Commission documents (2011/833/EU).

 

Bu internet sitesindeki içerikler hakkında herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa lütfen bize bilgi edinme üzerinden ulaşınız.

 

Son güncelleme tarihi: 26.03.2024